لیزر

لیزر

در دنیای امروز، موهای زائد در سراسر بدن برای اکثریت ما، یک مشکل پیچیده است. برای بسیاری از ما، روش‌های سنتی مانند اپیلاسیون، اصلا مناسب نیستند، زیرا هم بسیار دردناک هستند و هم اینکه موها بعد از چند هفته دوباره باز می‌گردند. در اینجا ما با یکی از جدیدترین روش‌های از بین بردن موهای زائد آشنا خواهیم شد: لیزر موهای زائد.

معرفی لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یک روش پیشرفته و موثر برای از بین بردن موهای زائد است. این روش با استفاده از نور لیزر، در بخش‌های مختلف بدن موهای زائد را نابود می‌کند. این روش از تکنولوژی بسیار قدرتمندی استفاده می‌کند و با کمک تکنولوژی های پیشرفته، قادر به نابود کردن موهای زائد بدون هیچ‌گونه آسیب برای پوست شما است.

عملکرد لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد با استفاده از یک نور لیزر به موهای زائد برسیده و انرژی را به آن‌ها منتقل می‌کند. این انرژی باعث شکستن موهای زائد می‌شود و پس از چند جلسه، موهای زائد شما به طور کامل نابود می‌شوند. علاوه بر این، لیزر موهای زائد تنها بر روی موهای تیره تاثیر دارد و برای موهای روشن کارایی بسیار کمتری دارد.

تماس و مشاوره رایگان : 09124431423
footer footer
دکتر راحله سلطانی

دکتر راحله سلطانی

دکتر راحله آقایی سلطانی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی ساکن تهران است. او در تاریخ 26 شهریور ماه 1353 به دنیا آمد. دکتر سلطانی در سال 1379در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل و سپس در سال 1383 از دانشگاه تهران در رشته جراحی زنان و زایمان فارغ التحصیل شد.

ارتباط با ما