تزریق ژل و چربی

تزریق ژل و چربی

تزریق ژل و چربی به اندام تناسلی بانوان، یک روش جدید برای جوان سازی و افزایش اعتماد به نفس در برخی از خانم‌هاست. این روش، با استفاده از ژل‌هایی که شامل مواد فعالی مانند اسید هیالورونیک یا چربی بدن برای حجم دهی است، انجام می‌شود.

در این روش، پس از اعمال بی‌حسی موضعی، ژل یا چربی مورد نظر در اندام تناسلی بانوان  تزریق می‌شود. این روش به دلیل عدم نیاز به جراحی برخلاف روش‌های دیگر، بسیار محبوب است. علاوه بر این، نتایج آن نسبتاً دائمی است و برای بسیاری از خانم‌ها، جوان سازی و افزایش اعتماد به نفس موثر است.

تزریق چربی چگونه انجام می شود؟

انتقال چربی معمولا از نواحی مانند شکم، اطراف باسن و یا پهلو برداشته شده و به نواحی اطراف چشم، پیشانی، گیجگاه، گونه، خط خنده، لب، چانه یا دیگر نقاط بدن که نیاز به تزریق آن هست انجام می گردد.

آماده سازی چربی

چربی ای که از بدن گرفته می شود در مرحله بعد فرآوری شده و چربی از خون و مواد بی حس کننده با دقت جدا می گردد. پس از جداسازی چربی ها میزان دقیق چربی لازم برای تزریق در سرنگ های ظریف آماده ی تزریق می شوند. باید خاطر نشان کرد که سلولهای چربی بسیار حساس و آسیب پذیرند و در تمام مراحل برداشت، فرآوری و تزریق باید نهایت دقت اعمال شود تا به آنها آسیبی نرسد و نتیجه ی مطلوب را به همراه داشته باشد.

تماس و مشاوره رایگان : 09124431423
footer footer
دکتر راحله سلطانی

دکتر راحله سلطانی

دکتر راحله آقایی سلطانی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی ساکن تهران است. او در تاریخ 26 شهریور ماه 1353 به دنیا آمد. دکتر سلطانی در سال 1379در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل و سپس در سال 1383 از دانشگاه تهران در رشته جراحی زنان و زایمان فارغ التحصیل شد.

ارتباط با ما